Disclaimer:

De website wordt met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld, waarbij Niftrik streeft naar het geven van correcte en actuele informatie. Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden.
 v.v. Niftrik behoudt zich het auteursrecht op deze website voor. Uitsluitend met uitdrukkelijke bronvermelding van v.v. Niftrik is het toegestaan de informatie op deze website geheel of gedeeltelijk over te nemen en/of te verspreiden.
Als u vragen heeft over de inhoud van de website, neem dan contact met ons op. v.v. Niftrik aanvaardt geen aansprakelijkheid voor schade die verband houdt met het gebruik van deze website of met de tijdelijke onmogelijkheid om deze website te raadplegen. De voetbalvereniging is niet verantwoordelijk voor de inhoud van websites waarnaar wordt verwezen of andere websites die verwijzen naar deze website.